Vážení rodiče

Především chci poděkovat, že jste si prohlédli mé webové stránky a snad jste našli veškeré informace k jednotlivým kroužkům.  Věřím, že jste našli vše co jste potřebovali vědět. Tato část webových stránek je určena k přihlášní vašich dětí, pokud jste si vybrali některý z kroužků.

Po rozkliknutí jednotlivých sekcí této části stránek lze jednoduše a rychle Vaše dítě přihlásit. 

Během školního roku pak s rodiči, které mi svěřili svoji ratolest, komunikuji přes email. Pokud někdo nemá emailovou adresu napíši důležité informace do sešítku, který bude však v tomto případě nutné zakoupit. 

Děti do druhé třídy vyzvedávám a zpět vracím na ZŠ do družin, v MŠ do jednotlivých tříd. Pokud, něteré s dětí chodí (týká se ZŠ) po kroužku domů, je nutné mě o této skutečnosti informovat, stejně tak i paní družinářky. 

Děti od třetích tříd dochází do kroužku sami. 

Pokud Vám nějaká informace chybí lze mě kontaktovat a já Vám co nejdříve odpovím na to co potřebujete vědět. 

Těším se na společné tvoření s Vašimy dětmi. 

Monika

 

Docházení do kroužků

 
  • Během školního roku pak s rodiči, které mi svěřili svoji ratolest, komunikuji přes email. Pokud někdo nemá emailovou adresu napíši důležité informace do sešítku, který bude však v tomto případě nutné zakoupit. 
  • Děti do druhé třídy vyzvedávám a zpět vracím na ZŠ do družin, v MŠ do jednotlivých tříd. Pokud, něteré s dětí chodí (týká se ZŠ) po kroužku domů, je nutné mě o této skutečnosti informovat, stejně tak i paní družinářky. 
  • Děti od třetích tříd dochází do kroužku sami.  Pokud některé s dětí (týká se Masarykovi ZŠ - Újezd nad lesy), nemůžete vyzvednout a chcete, aby šlo zpět do družiny, lze zařídit aby toto dítě si převzala některá s družinářek. Pokud bude platit, jako v uplynulých letech, že děti od třetích tříd odchází se svými družinami na druhý stupeň.