Tvorba Tvořílků 2016/2017

Přání k MDŽ - Mramorování pěnou na holení

Hlavní částí je pozadí ptáčka. Je malováno technikou - "Mramorování pěnou na holení" Výsledek je velmi hezký.

Náhrdelníky

Technika tvoření je "Smaltování bez pícky. Náhrdelníky jsou velmi povedené.

Retro vystřihovánka.

Maminky, babičky, tetičky atd. Poznáváte vystřihovánku?  Je z kašičky.

Pejsi z ručníků - Hodina na přání

Tato hodina byla na přání Tvořílků. Všichni si chtěli z ručníků vyrobit mazlíčka. Smečka pejsků je moc hezká.

Sovičky - kamarádky do postýlky

Na tuto hodinu jsme se s Tvořílkem EM velmi těšili. Než jsme mohli tuto hodinu zrealizovat, museli jsem sednout k šicímu stroji a našít siluety soviček. Tvořílkové pak své sovičky dokreslili dle své fantazie. Všechy se povedly. Některé jsou namalované z obou stran.  

Malá tabule

Malá, ale pěkná tabule, na kterou Tvořílkové mohou psát a kreslit. Použít na kreslení musí použít školní křídy. Zrecyklovali jsme karton od krabice, který je natřen tabulovou barvou nakonec jsme dodekorovali vlnitou lepenkou a čtverečky barevné čtvrtky.

Hračka žabka

Tyto žabky jsme vytvořili z ruliček od toaletního papíru. Je jedna hezčí než druhá.

Recy sloni

Praktická dekorace. Sloni budou Tvořílkům doma sloužit jako úložný prostor, třeba na pastelky, Vypadají nádherně. Návod najdeš zde: www.tvorilkove.cz/products/sloni/

Textilní zvonečky

Jednoduché zvonečky. Látka je zpevněna silným vliselínem, tudíž zvoneček n kreslení je dostatečně pevný. Tvořílkové si ho vybarvili dle své fantazie voskovkami na textil.

Vánoční dekorace - věnečky

Při tvoření těchto věnečků si Tvořílkové zasloužili obrovskou pochvalu. Největší záludností byla hvězdička, nad kterou jsme strávili téměř celou lekci. I přes můj návrh, že hvězdičky jim udělám, všichni do jednoho se nevzdali a o hvězdy se pokusili. Jejich vůle hvězdu dokončit, i přes nezdary byla...

<< 1 | 2 | 3 >>