Co jsme vytvořili

Lampičky ze skleniček na víno

Moc krásný nápad na dekoraci. Do těchto lampiček, kde byla využita malba voskem lze použít pouze elektrickou svíčku. Pokud si lampičku vytvoříš z jiného materiálu, lze použít i čajovou svíčku.  Jedna s lapiček je ještě dodekorována voskovýmy provázky. Ostatní se rozhodli provázky nevyužít. Ve...

Odlévání a zdobení svíček

Zobrazené svíčky jsme si sami odlévali a i ozdobili.  Výsledek je velmi povedený.

Malba na plátno

Abstraktní malba voskem. K této malbě jsme využili další možnost malby horkým voskem. Tentokrát za použití horkého vzduchu. 

Zdobení tašek - enkaustika

Zdobení tašek. Technika - enkaustika. Na zdobení tašek jsme využili žehličku a následně dodekorovali voskovkami na textil.    Po zdobení nám ještě zbyly obrázky s hezým efektem.

Mozaika

Mozaika je vytvořena na sklíčku. Výsledek je velmi pěkný.

Malba žehličkou - Rovné tahy

Další z tahů žehličkou. Rovné tahy nám dali pěkné pozadí. Svíčky pak dolaďují obrázky. Na dalším z obrázků je pohráváno s různými tahy.

Voskové provázky - hodina na přání

Tato hodina byla na přání mých malých umělců v kroužku.

Krásné obrázky

Povedené obrázky. Tentokrát jsme i vyzkoušeli práci z enkaustickým perem. Malba kluků, kteří kroužek navštěvují. Ještě práce toho nejmenšího kluka.  

Práce z voskovými provázky

V kroužku pracujeme z vosky všeho druhu. Proto i voskové provázky byly jedinečnou příležtostí k tvorbě.

Notýsky - enkaustika kombinovaná z barevným pískem

Zajímavá a hezká kombinace enakustiky s barevným pískem.    Nakonec notýsek toho nejmenšího člena naší party. Myslím, že se mu velmi povedl. Na nejmenšího a ještě k tomu kluka je to úzasně odvedená práce.

1 | 2 >>